Svajok - Tikėk - Siek
gallery/dzuku sposas

Saulėtekio maratonas

Maratonas jau daugeliui yra iššūkis. O du maratonai per dieną? Atrodo fantastiškai nerealu. Bet pirmą kartą surengtas Lietuvoje toks bėgimas susilaukė tikrai nemažo dėmėsio. Ypač kai bėgta buvo fantastiškai gražiomis Alytaus miesto parkų ir miškų trasomis.

 

Rezultatų archyvas:

Žolinių maratonas

Žolinė, ypač kur bendruomenės atsigauna ir suvienija žmones, įgauna naują skambesį. Ji tampa ne tik su bažnytine, bet ir bendruoniškumo švente.

Tikėta – kas kartu nešvęs Žolinės, bus neturtingas, nelaimingas, vienišas, nelaimėje neparemtas. Todėl ir mes rengiame šį bėgimą, kad sukviesti bėgimo bendruomenę atšvęsti šią šventę sveikai, linksmai, prasmingai ir blaiviai.

 

Rezultatų archyvas:

gallery/tentas (2500x2000 mm) siuntimui

Go, Utena, Go!

Šventes reikia švęsti. O kokios šventės be sporto, judėjimo, aktyvaus laisvalaikio? Todėl Maratomanija atvyko į Širvintų miesto šventę, miestelio 754 metų gimtadienį ir su trenksmu pažymėjo pirmąjį šio miestelio maratoną. Pirmą kartą rengtas bėgimas surinko beveik 600 dalyvių iš Lietuvos ir 5 užsienio šalių.

2019 metais Širvintų maratonas tapo geriausiu Širvintų sporto renginiu!

 

 

 

Rezultatų archyvas:

Utenos arenos maratonas

 

182 ratukai - tai daug ar mažai? Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių, kaip patys tai priimsime. Jei galvoje laisvė, mintys nesuvaržytos, kūnas trokšta bėgti, širdis veržiasi į priekį, tai ir 200 ratų bėgti vienas malonumas. 

Šį nestandartinį bėgimą mes organizavome prieš tai patys kelis metus išbandę tokio tipo maratonus užsienio šalyse, ir jais susižavėjome. Todėl norėjome ir lietuvių maratono bėgikus supažindinti su tokio neordinaraus formato bėgimu.

182 ir dar pusė rato, tiek reikėjo įveikti bėgikams, kad subėgti pilną maratono distanciją. 

 

 

 

 

Rezultatų archyvas:

Širvintų maratonas

Tai buvo pirmoji Utenos miesto gimtadinio šventė su nauju bėgimo renginiu. Nors šį kartą mūsų organizuotas bėgimas turėjo tik tris trumpas distancijas, nebuvo nei maratono ar pusmaratonio distancijos, jis vistiek  tapo masiškiausiu bėgimo renginiu Utenos miesto istorijoje, kuo mes labai džiaugiames.

 

 

 

Rezultatų archyvas:

gallery/širvintų maratonas 2
gallery/tentas 2500x2000 mm print

Maratonas "Bėgimas į Laisvę!"

Kovo 11-osios diena brangi kiekvienam lietuviui. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčia dauguma Lietuvos bėgikų pagerbdami ją prabėgant įvairias distancijas daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Tačiau vilniečiai šią dieną yra nuskriausti, nes gauna vykti į kitus miestus norėdami pažymėti šią dieną bėgimu. Todėl VšĮ "Maratomanija" ir VšĮ "Sporto iniciatyvos" bendromis pastangomis suorganizavo šį bėgimą ir stengsis, kad jis taptų vienu iš masiškiausių ir geriausių Kovo 11-osios bėgimų Lietuvoje. 

 

Rezultatų archyvas:

gallery/covid19virtual2

Virtualus maratonas

"KEMDU-195 PRIEŠ COVID 19"

Gyvenimas kartais taip pasisuka, kad realūs bėgimo renginiai

tampa neįmanomi. Ir tada sprendimas gali būti virtualus

bėgimas.

2020 m. balandžio 26 d. – 42-oji karantino diena Lietuvoje

(2020 m. kovo 16 d. šalyje paskelbtas visuotinai privalomas

karantinas).
Ta proga keli maratonų mylėtojai (Egidijus Janiška – idėjos

autorius, skaičiukų magas ir projekto iniciatorius, Gintaras

Pupininkas (VšĮ “Sporto iniciatyvos”) – projekto ramstis ir

finansų direktorius, Arūnas Kontrimas – techninis IT

direktorius ir kompiuterių burtininkas bei Valdas Šmaižys (VšĮ “Maratomanija”) – projekto koordinatorius ir variklis) susibūrė į komandą ir sukūrė virtualų bėgimą “Kemdu-195 PRIEŠ Covid-19”.
Kemdu-195 PRIEŠ Covid-19 – tai tik “skaičių magija”: 42-a diena karantine su 42 kilometrų bėgimu.

 

Nors virtualūs bėgimai ir nėra naujiena, bet šis mūsų bėgimas, ypač pasaulio lietuvių tarpe, nuskambėjo garsiai ir plačiai. Prie bėgimo renginio prisijungė beveik 1000 bėgikų iš įvairiausių pasaulio šalių, ir savo pasirinktas distancijas jie bėgo net 21 pasaulio šalyje. Šio bėgimo įdėją palaikė ir jame dalyvavo tokios Lietuvos bėgimo žvaigždės kaip Vaida Žūsinatė, Ignas Brasevičius, Remigijus Kančys, Gediminas Grinius, Vaidas Žlabys, Viktorija Tamoševičienė, Aleksandras Sorokinas, Ruslanas Seitkalijevas, Piotras Silkinas...

 

 

 

Rezultatų archyvas:

gallery/plakatasklajoklio

Maratonas KLAJOKLIS

Maratonas KLAJOKLIS - tai maratonas, kuris klajoja po gražiausias Lietuvos vietas, kampelius, istorines vietas. Tai maratonas, kuris kaip ir Lietuvos simbolinis paukštis - klajoklis gandras, laikas nuo laiko klajoja vis ieškodamas gražesnių ir dar nematytų vietų. Tai maratonas, kuris per bėgimą ir judėjimą kviečia pažinti nuostabią Lietuvos gamtą ir parkus, miestų ir miestelių architektūrą, senovės pilis ir dvarus. 

 

 

 

Rezultatų archyvas:

gallery/utenos-coveris2
gallery/col3wide2.tamsinta

2x maratonas "Dzūkų Šposas"

gallery/tentas (2400x950 mm)_s1

Bėgimas žiemą? O dar net maratonas? kai kam tai skambėjo neįtikėtinai, kol patys neatėjo, nepamatė ir nepabandė.

Nors užsienio šalyse maratonai žiemos laiktotarpiu ne naujiena, bet čia tai buvo bėgimas, kuris praminė kelią žiemiškiems Lietuvos maratonams. 

 

Rezultatų archyvas:

Sporto renginius organizuojame nuo 2018 metų. Daugiausia rengiame maratono bėgimus. 

Kas yra maratonas?  Techniškai tai - 42,195kilometrai, o realiai vienam tai viso gyvenimo iššūkis, kitam –  nepasiekiama svajonė, trečiam gyvenimo aistra ir judėjimo laisvė. Bet mes tikime,  kad maratonas yra įveikiamas kiekvienam, tereikia tik mažutėlio noro ir truputėlio darbo. Ir tikime, kad mūsų renginiai padės daugeliui pasiekti šią svajonę -  iškėlusiomis rankomis kirsti savo maratono distancijos finišo liniją.

 

Mes nebijome iššūkių, žengiame keliu, kuris dar nebandytas ir naujas daugeliui. Rengiame tokius bėgimus, apie kuriuos dar keletą metų atgal Lietuvoje ir pagalvoti nedrįso. Einame į priekį ir tikime, kad maratono bėgimas gali būti ne tik iššūkis, bet ir tapti aistra be kurios sunku gyventi.

 

Visus savo renginius siekiame paversti didelėmis miestų šventėmis, kurios būtų patrauklios ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, įmonių kolektyvams, šeimoms, visiems, kuriems yra artimas sveikas, judrus ir smagus gyvenimo būdas, kuriems laisvalaikis - tai judėjimo ir bėgimo laisvė!

 

Mūsų renginiai:

 

gallery/hipodromo-poster2

Utenos Hipodromo Maratonas

Geriausias Pabaltijo šalyse hipodromas, kuriame savo jėgas išbando eikliausieji Lietuvos žirgai. Ir šiame hipodrome pirmą kartą Lietuvos sporto istorijoje įvyko bėgimas, kai jau savo kojų eiklumą matavosi geriausi šalies sportininkai.

Nors renginys vyko pirmą kartą, bet jis tapo didžiausiu bėgimo rengniu Utenos miesto sporto istorijoje. Dalyvių skaičius viršijo 400! O maratono nugalėtojas Andrius Jakševičius pasiekė net labai gerą laiką - 2:35:56! 

Rezultatų archyvas: