Širvintų merės padėka už organizuotą Širvintų maratoną 2019-07-20

gallery/širvintų padėka

Utenos mero padėka už organizuotus Utenos arenos ir Utenos hipodromo maratonus 2020 metais

gallery/utenos

Valdo ir jo aplinkos žmonių rengiamus bėgimus kitų panašių formatų renginių atžvilgiu palyginčiau su deimančiukais, blyksinčiais pelenų krūvoje. Kai pats susidūri arba periodiškai iš bėgimo entuziastų išgirsti, kad to ar ano bėgimo organizacija sumenko (suprask, nuskurdo startiniai paketai, prizinis fondas ir pan.), supranti, kad Valdo projektuose, išsiskiriančiuose ne prabangių, bet mielų ir apgalvotų startinio dalyvio paketo ir prizų gausa, dominuoja idėja, o ne banalus pelno vaikymasis. Juk nesudėtinga paskaičiuoti dalyvių skaičių, startinio mokesčio dydį, startiniame pakete esančių daiktų ir prizų vertę, nuomos ir kt. išlaidas, kad suprastum, jog organizatorių išlaidos balansuoja ties "minuso" rodikliais. Tačiau būtent ši aplinkybė ir verčia žavėtis bei "nukelti kepurę" prieš nesavanaudiškumo požymių turinčią veiklą.
Vakar tokios mintys aplankė sudalyvavus Utenos arenos maratone.
Noriu palinkėti Maratomanijai išlikti tame pačiame kelyje ir, žinoma, kad Valdo organizuojami renginiai taptų dar ir "pliusiniais".

Vadimo Makušino atsiliepimas po Utenos arenos maratono  2020-02-08

Šiais laikais pasiūla yra tokia, kad be vargo patenkina įnoringiausių vartotojų užgaidas, o kai kada netgi verčia pajusti perpildyto saiko jausmą.

Netirsiu, kiek (ar) tikslu yra lyginti bėgimo renginių pasiūlą su įprastinių prekių (paslaugų) pasiūla, bet sudalyvavus vakarykščiame Utenos hipodromo bėgimo renginyje, būtent tokia asociacija įstrigo mintyse.

Nors covid19 įtakoje bėgikų bendruomenė godžiai "suvartoja" bene kiekvieną realiai (kai kas ir virtualiai, bet nesu tikras, kad godžiai) vykstantį renginį, tačiau net tokių paklausių renginių kiekyje pasitaiko ryškesnių įvykių, priverčiančių įdėmiau pažiūrėti į juos. Taigi, atsisuku į Utenos hipodromo maratoną.

Nesu dažnas "Maratomanijos" renginių dalyvis (taip supuola aplinkybės ir varžybų planavimas), vakar sudalyvavau gal tik trečiame ar ketvirtame šios organizacijos renginyje (dėl šios priežasties mano atsiliepimas yra subjektyvus, tačiau kas šias mintis įvertins teigiamai ir pritariamai, laikysiu, kad pasiektas ir tam tikras objektyvumo lygis).

Šiame renginyje gali būti patenkintos įnoringiausių bėgikų užgaidos:

1) Distancijų gausa - 42 km, 42 km estafetės formatu, 21 km, 10 km, 5 km, vaikų/šeimų distancija - tokias pasiūlo tik didieji renginiai (Vilniaus maratonas, Kauno maratonas, kt.);

2) "Nesikandžiojantis" startinis mokestis;

3) Originali trasa (nugirdau, kaip viena bėgikė, nubėgusi savo pirmąjį oficialų pusmaratonį, dievagojosi, kad niekada nemanė, kad bėgti ratais taip gera, todėl nuo šiol tokiam formatui teiks pirmenybę);

4) Trasos ypatumai lėmė, kad vandens/maitinimo taškas kartojosi kas 1 km;

5) Vandens taškų atskyrimas greitesniems dalyviams ir jų lėtesniems kolegoms;

6) Maisto asortimentas (nuo duonos/lašinių/marinuotų agurkų iki sūdytų riešutų, sausainių ir guminukų)

7) Skysčių įvairovė (be vandens galima buvo gauti kolos, izotoninių gėrimų);

8) Sandėlis susidėti savo maistui/gėrimams;

9) Startinis paketas (firminiai marškinėliai 42 km ir 21 km trasų dalyviams, kalis/magnis, kt.);

10) Finišo paketas (nealk. alus, Red Bull, vanduo);

11) Labai originalus renginio medalis visiems finišavusiems su papildoma įveiktą distanciją nurodančią atskirai tvirtinama metaline sagtele;

12) Prizai distancijų prizininkams;

11) Tualetai šalia trasos ir trasoje;

12) Talpi parkavimo aikštelė;

13) Galimybė nusiprausti po dušu, pasišildyti pirtyje ir (ar) paplaukioti baseine (nuo renginio vietos apie 3 km, tačiau atstumas norintiems - ne kliūtis);

14) Persirengimo patalpa;

15) Rezultatų online apskaita viešai rodomame TV ekrane;

16) Renginio vedimas su profesionaliu vedėju;

Žodžiu, beliko tik prabėgti:-)

Šio renginio mastas lyginant su didžiaisiais tarptautiniais renginiais yra vietinio pobūdžio, bet išvardinti privalumai vietomis lenkia ir pačius didžiuosius renginius.

Nemažai bėgikų teigė, kad jiems kaip tik patiko vietinio pobūdžio formatas, nes čia jautiesi daug savesni, apsupti per eilę renginių jau pažįstamų veidų, žodžiu, pasijautė kaip šeimos ar giminės pobūvyje.

"Maratomanija" bus radusi sėkmės formulę, kurios paprasčiausi sudedamieji dėmenys yra maksimalus komfortas (fiziologinių, higienos poreikių patenkinimo užtikrinimas ir kiti patogumai) + motyvaciniai dalykėliai (dalyvio paketai ir prizai) + šeimos auros sukūrimas.

Neabejotinai, tokių kriterijų galima rasti ir kituose bėgimo renginiuose, bet asmeniškai man kažkodėl kyla noras parašyti pagiriamuosius žodžius tik sudalyvavus "Maratomanijos" renginiuose. Toks noras kilo ir įgyvendintas jau antrą kartą (pirmas atsiliepimas buvo apie Utenos arenos maratoną 2020 m. vasario mėn.), vadinasi tendencija jau tampa panaši į tradiciją.

Belieka padėkoti Valdui ir jo komandai ir palinkėti, kad pasiūlos įvairovėje liktų ištikimi jų pagrindinei vertybei - maksimalus dėmesys BĖGIKUI.

Vadimas. Atsiliepimas apie Utenos Hipodromo Maratoną 2020-10-04

Čia jūs galite palikti savo atsiliepimą, padėką, pasiūlymus, kritiką:

Karts nuo karto man patinka pachallenginti save. Aš nesu bėgikas ir kolkas įveikęs tik 5 maratonus savo pleasure(/pain). Pamačius, kad bus Utenos arenos maratonas, kilo tokia crazy mintis - why not? Nors prieš tai po 10 rato jau keiksnodavausi stadione per treniruotes. Galva atlaikė puikiai visus 183 ratus, tik kažkaip kojos nesusidraugauja su Hoka Clifton, reiks grįžti prie senų savo Nike longrunams. Į šitą renginuką susirinko maratono mylėtojai ir norintys save išbandyti. Tai buvo cozy, toks idėjinis renginys. Norintiems savo jėgas išbandyti maratono distancijoje, rekomenduoju Valdo Šmaižio 

organizuojamus maratonus. Jie be pompastikos, bet pure and cozy. Super organizacija!!!

Jonas Džervus

gallery/screenshot_2021-02-06-11-31-45-959_com.facebook.katana
gallery/recomend
gallery/be pavadinim.o
gallery/be pava.dinim.o
Vardas  
Atsiliepimas  
gallery/atsiliepimas