gallery/sauletekiocoveris2020

2020-12-06 III Saulėtekio maratonas

2020 gruodžio 06 dieną, pirmąjį žiemos savaitgalį, kviečiame ir vėl prasibėgti  Saulėtekio maratone. Šiemet Saulėtekio maratonas įtrauktas į LBMA taurės turnyro įskaitą. Čia galėsite pasirinkti vieną iš penkių distancijų: maratonas, pusmaratonis, 12,6km, 4,2km ir 400m "šeimų bėgimas".

Registraciją į renginį: 

 

 

 

Renginio informacija:

Pasvalys nuo seno garsėjo ne tik puikiu alumi ir gyliomis aludarystės tradicijomis, bet ir Pasvalio maratono šventėmis.
Ir 2021 metais Pasvalio maratonas atgimsta su nauja jėga ir energija.
Kviečiame į jau XVI-ąjį Pasvalio maratoną 2021-08-01! Ir jūs patys įsitikinsite, kad Pasvalio aukštaičiai ne tik svetingi, bet ir moka rengti puikias bėgimo šventes!!!

Šiame puslapyje rasite naujausią informaciją apie artėjančius mūsų renginius.

gallery/maratonas beginas i laisve

Maratonas - ilga distancija, bet dar ilgesnis kelias buvo iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo. Tad pagerbkime visus prisidėjusius prie šio įvykio, sunkiai ir kantriai kovojusius dėl Lietuvos laisvės, prabėgdami jų garbei maratono distanciją.
Bus galima bėgti ir trumpesnes distancijas, bet tikime, kad kiekvienas įdės maksimalias savo pastangas pagerbti šią dieną.
Kviečiame visus kovo 11-ąją į antrą kartą organizuojamą maratoną "Bėgimas į Laisvę".
Vieta - Vingio parkas.
Data - 2021.03.11

II Maratonas "Bėgimas į Laisvę"

gallery/vilniaus tiltai (1)

Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės įvesto karantino ir apribojimų, pirmasis maratono "Vilniaus tiltai"  bėgimo renginys perkeliamas į 2021 m. birželio 6d. 

Maratonas "Vilniaus tiltai"

gallery/white vintage badge travel for men facebook cover

XVI Pasvalio maratonas

gallery/zoliniumaratonas

Žolinė, ypač kur bendruomenės atsigauna ir suvienija žmones, įgauna naują skambesį. Ji tampa ne tik su bažnytine, bet ir bendruoniškumo švente.Tikėta – kas kartu nešvęs Žolinės, bus neturtingas, nelaimingas, vienišas, nelaimėje neparemtas.
Todėl ir mes rengiame šį bėgimą, kad sukviesti bėgimo bendruomenę atšvęsti šią šventę sveikai, linksmai, prasmingai ir blaiviai.
Kviečiame 2021-08-15 į jau trečią kartą rengiamą Žolinių maratoną, kuris tradiciškai vyks Vingio parke ir bėgsime sertifikuota trasa.

III Žolinių maratonas