APIE MUS:

Svajok - Tikėk - Siek

Sporto renginius organizuojame nuo 2018 metų. Daugiausia rengiame maratono bėgimus.

Kas yra maratonas? Techniškai tai - 42,195 kilometrai, o realiai vienam tai viso gyvenimo iššūkis, kitam – nepasiekiama svajonė, trečiam - gyvenimo aistra ir judėjimo laisvė. Bet mes tikime, kad maratonas yra įveikiamas kiekvienam, tereikia tik mažutėlio noro ir truputėlio darbo. Ir tikime, kad mūsų renginiai padės daugeliui pasiekti šią svajonę - iškėlusiomis rankomis kirsti savo maratono distancijos finišo liniją.

Mes nebijome iššūkių, žengiame keliu, kuris dar nebandytas ir naujas daugeliui. Rengiame tokius bėgimus, apie kuriuos dar keletą metų atgal Lietuvoje ir pagalvoti nedrįso. Einame į priekį ir tikime, kad maratono bėgimas gali būti ne tik iššūkis, bet ir tapti aistra be kurios sunku gyventi.

Visus savo renginius siekiame paversti didelėmis miestų šventėmis, kurios būtų patrauklios ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, įmonių kolektyvams, šeimoms, visiems, kuriems yra artimas sveikas, judrus ir smagus gyvenimo būdas, kuriems laisvalaikis - tai judėjimo ir bėgimo laisvė!

Valdo ir jo aplinkos žmonių rengiamus bėgimus kitų panašių formatų renginių atžvilgiu palyginčiau su deimančiukais, blyksinčiais pelenų krūvoje. Kai pats susidūri arba periodiškai iš bėgimo entuziastų išgirsti, kad to ar ano bėgimo organizacija sumenko (suprask, nuskurdo startiniai paketai, prizinis fondas ir pan.), supranti, kad Valdo projektuose, išsiskiriančiuose ne prabangių, bet mielų ir apgalvotų startinio dalyvio paketo ir prizų gausa, dominuoja idėja, o ne banalus pelno vaikymasis. Juk nesudėtinga paskaičiuoti dalyvių skaičių, startinio mokesčio dydį, startiniame pakete esančių daiktų ir prizų vertę, nuomos ir kt. išlaidas, kad suprastum, jog organizatorių išlaidos balansuoja ties "minuso" rodikliais. Tačiau būtent ši aplinkybė ir verčia žavėtis bei "nukelti kepurę" prieš nesavanaudiškumo požymių turinčią veiklą.
Vakar tokios mintys aplankė sudalyvavus Utenos arenos maratone.
Noriu palinkėti Maratomanijai išlikti tame pačiame kelyje ir, žinoma, kad Valdo organizuojami renginiai taptų dar ir "pliusiniais"

- Vadimas Makušinas

Karts nuo karto man patinka pachallenginti save. Aš nesu bėgikas ir kolkas įveikęs tik 5 maratonus savo pleasure(/pain). Pamačius, kad bus Utenos arenos maratonas, kilo tokia crazy mintis - why not? Nors prieš tai po 10 rato jau keiksnodavausi stadione per treniruotes. Galva atlaikė puikiai visus 183 ratus, tik kažkaip kojos nesusidraugauja su Hoka Clifton, reiks grįžti prie senų savo Nike longrunams. Į šitą renginuką susirinko maratono mylėtojai ir norintys save išbandyti. Tai buvo cozy, toks idėjinis renginys. Norintiems savo jėgas išbandyti maratono distancijoje, rekomenduoju Valdo Šmaižio organizuojamus maratonus. Jie be pompastikos, bet pure and cozy. Super organizacija!!!

- Jonas Džervus

Puiki, šilta atmosfera, jautiesi kaip namuose. Dalyvauti visada smagu. 'Kartą paragavęs, negali sustot"

-Asta Judžentytė

Puikūs organizatoriai!

- Kristina Baranova

O taip!!!! Atmosfera pasakiška, organizatorių draugiškumas ir rūpestis aukščiausiam lygyje!!!!!! Atvyksti, nedrąsūs pirmi žingsniai link palapinių ir tik tada bam! - pirmi pasisveikinimai ir jautiesi kaip senų draugų rate. Nuoširdus didelis AČIŪ tariame jums!!!

- Alvydas Batakis

Super organizacija!!!

- Neringa Skapčiuvienė

Motyvacija 100%!!! Rekomenduoju!

- Nida

PADĖKOS

AR ESI PASIRUOŠĘS PASIMATYTI IR PRASIBĖGTI VIENAME IŠ MARATOMANIJOS RENGINIŲ?